DİZAYN Layer 1 KALİTE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN 30.8.2019
‘’BAZI ZAFERLER SONSUZA DEK KUTLANIR. Bazen zaferler, bir ülkenin kaderini belirler. Mustafa Kemal ATATÜRK ve kahraman milletimizin açtığı zafer yolunda medeniyet için ilerlemeye devam ediyoruz.
1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN.1.5.2019
ÜLKEMİZİN ve ŞİRKETİMİZİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAYAN TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLARIZ
IDEF 2019, 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı7.5.2019
IDEF 2019, 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuar Katılımını Gerçekleştirdik.
19 Mayıs Atarük'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramınız Kutlu Olsun19.5.2019
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100'üncü yılını hep birlikte yaşamanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayram'ını'' kutluyoruz.
VİDEOSKOP HİZMETLERİMİZ25.7.2019
DQE, Endüstriyel videoskop cihazları ile Endüstri, Enerji Santralleri, Tarım Sektörü, İnşaat Sanayi vb. sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik her türlü makine/teçhizat ve tesisatların incelenmesiyle gözle görülemeyen kaçak, sızıntı, korozyon ve yüzey çatlağı gibi benzeri sorunların görüntülenmesini ve saptanması amacıyla potansiyel hasarların, ürün sızıntıların ve dolayısıyla üretim kaybının önlenmesini sağlamaktadır.
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN 22.4.2019
EGEMENLİĞİMİZİ KORUYACAK OLAN ÇOCUKLARIMIZIN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIZ.
DELTA-V Otomasyon Sistemi Eğitimlerimiz (Delta-V Otomasyon Sistemi Eğitimi İstanbul Ofisimiz Eğitim Salonununda Libyalı Mühendislere verilmeye devam ediyor.)9.4.2019
Yurtdışı müşterilerimizin personellerine yönelik verdiğimiz eğitimler çerçevesinde mühendislik literatürü olan Delta-V Otomasyon Sistemi Eğitimi Libyalı Mühendislere verilmeye devam ediyor.
EN Ultrasonik Muayene Seviye II Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.11.4.2019
Şirketimiz bünyesinde tercihen Ankara - İzmir bölgelerinde ikamet eden EN UT LII belgeli personel ihtiyacımız bulunmaktadır. İlgilenenler için LCV. info@dqe.com.tr (0216) 517 31 44
Teknik İngilizce, Gelişmiş Bilgisayar Kullanımı ve Windows Server Eğitimlerimiz Devam Ediyor.9.4.2019
Teknik İngilizce eğitimlerimiz, Gelişmiş bilgisayar kullanimi ve Windows server eğitimlerimiz devam ediyor.
EXPOMER EURASIA - İSTANBUL / Avrasya ve Türkiye'nin En Büyük Medikal Fuarı29.3.2019
42 Ülkeden 850 Firma ve temsilcisinin katılımıyla Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar, Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarına Katılımı Gerçekleştirdik.
PETROLEUM / İSTANBUL - 14. Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman, İstasyon Ürünleri ve Teknoloji Fuarına Katılımı Gerçekleştirdik.29.3.2019
Sektörde Digital Devrim Büyük Enerji Buluşmasında bu yılda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EPDK başta olmak üzere enerji ile ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının özel sektörle bir araya geldiği, sektörde digital devrim konseptiyle gerçekleştirilen Akaryakıt, LPG, Dağıtım Şirketleri, LPG Tank imalat teknolojileri ve Enerji sektörü profesyonelleri ile bir araya geldik.
TUBE & STEEL İSTANBUL FUARINA KATILIM GERÇEKLEŞTİRDİK18.4.2019
ÜLKEMİZİN KONUSUNDA MERKEZ GÜÇ OLMA HEDEFİYLE HAZIRLANAN TUBE & STEEL İSTANBUL FUARI BORU, PROFİL, TEL, ÇELİK SEKTÖRLERİNİN BİR ARAYA GELEREK GÜÇ BİRLİĞİ YAPTIĞI, SEKTÖRDE GELİŞEN TEKNOLOJİK YENİLİKLERİ YAKINDAN TANIMA İMKANI , YENİ İŞBİRLİKLERİ ve ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZLA TÜYAP FUAR ve KONGRE MERKEZİNDE BİR ARAYA GELDİK.
Personel Belgelendirme Hizmetlerimiz Siz Değerli Paydaşlarımıza Duyurulur. 11.4.2019
Dizayn Kalite Mühendislik Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti. AB-0295-P akreditasyon numarası ile Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiş olup, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetkilendirilme sürecinde olduğu kamuoyuna duyulur.
We have successfully completed our ISO 17020 Accreditation.4.6.2010
On 5th February, 2010 We have successfully completed our Accreditation Audit according to EN ISO IEC 17020 and we are titled as A Type Inspection Company by TURKAK which is an internationally recognized accreditation agency and a member of EA/IAF/ILAC
©2020 - Dizayn Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır TTR BİLİŞİM